Вжиток каменю у побуті

Ще з найпершої, так званої кам’яної, доби доісторичних часів природній камінь був залучений до вжитку і використання. З тих пір його позиції лише розширюються  і міцнішають.

Як колись, так і тепер саме натуральний камінь широко  використовується при будівництві та окрасі домівок. Бо завдяки йому люди отримали бажану неповторність, красу, а головне і найбажаніше - довговічність своїх виробів.

Ми також пропонуємо вам найрізноманітніші варіанти використання натурального каменю для задоволення всіх запитів на потреби у :

  • Оздобленні фасадів;
  • Обрамленні вікон та дверей;
  • Облицюванні сходів;
  • Облаштуванні ландшафту.

КАМІНЬ ПРИ ОЗДОБІ ФАСАДІВ

Пісковик – це порода, яка складається з піску і в’яжучих природних компонентів. Бо створений самою природою і виразно поєднує в собі всі дані, відповідні  преміум-класу: екологічна чистота, міцність на стиск, морозостійкість, водопоглинання та стійкість до хімічних речовин.

Природній камінь має неповторне забарвлення, яке створювалося впродовж віків унікальними витворами природи, а також славиться своєю довговічністю. Саме тому і ідеально підходить для виготовлення різних декоративних виробів, які стануть прикрасою при оздобленні фасадів

Також слід зазначити, що окраса фасаду каменем не схильна до інтенсивного забруднення і добре переносить  впливи механічного характеру.

Для оздоблення фасаду радимо вибрати плитку рустовану/облицювальну, шубу (облицювальна плитка колота з буту) чи соломку, а також архітектурні елементи і інші матеріали на всяке ваше вподобання. А це:

  • Кронштейни;
  • Багети;
  • Карнизи;
  • Пілястри;
  • Колони.

ДЕКОРАТИВНІ КАМ’ЯНІ ВИРОБИ допоможуть наблизити вигляд фасаду до класичних архітектурних зразків або реалізувати інші дизайнерські ідеї.

КАМІНЬ ДЛЯ ОБРАМЛЕННЯ

Красиво оформлене вікно чи двері – це важливий аспект, про який також треба подбати . Навіть мала кількість елементів дозволить цілковито  змінити вигляд будинку, зробивши його більш урочим і привабливим.

Вікна та двері в формі арок часто прикрашають декоративними виробами, а саме: кронштейнами, багетами чи карнизами, що мають різні розміри і орнаменти. Декоративні вироби максимально органічно вписуються в природне середовище за рахунок своєї натуральності. Вони виглядають завжди стильно і дозволяють внести нотку не тільки старовини, а й екологічності в оформлення.

Для обрамлення дверей варто також звернути увагу на колони, які додадуть певної витонченості і вишуканості вашій оселі,  і будуть радувати вас предовгі роки. Також часто для їхнього обрамлення застосовують класичні геометричні форми і вони завжди виглядають доречно.

ДОВГОВІЧНІСТЬ У ОБЛИЦЮВАННІ СХОДІВ

Облицювання сходів каменем на сьогоднішній день набуває неабиякої популярності. Такі сходи являють собою практичність та міцність, яка збережеться роками.  Водночас вони виглядатимуть вишукано та неповторно, а також стануть прикрасою дому.

Сходи, обкладені каменем, є унікальними з точки зору, як декорування так і довговічності поверхонь.

Для облицювання сходів ми пропонуємо широкий вибір плитки:

- плитка облицювальна/рустована (різано-колота);

- плитка облицювальна/рустована (різана);

- шуба/плитка облицювальна колота із буту;

- шуба/плитка облицювальна різана із буту.

Також є можливість прикрасити сходи певними архітектурними елементами на своє вподобання.

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

У ПЛАНУВАННІ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ - НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ.

При облаштуванні ландшафту ми пропонуємо вам тротуарну плитку різної мозаїки. Порізка плитки здійснюємо як по стандартних розмірах, так і по індивідуальних.

Радимо також оздоблення огорожі натуральним каменем. В нас ви знайдете великий вибір блоків чи цегли для муру та стовпчиків, а також капелюхи ручної роботи.

Прикрасьте територію навколо будинку новинками – за допомогою 3D виробів. Розвиток нових технологій посприяв впровадженню такого напрямку як 3D візуалізація, одного з останніх досягнень науково - технологічного прогресу, і в каменеобробні роботи. Саме такі вироби пропонує для вас КАМЕНЯРНЯ ПАП «ДЗВІН».

Ви можете відродити  будь - яку свою мрію за допомогою даної технології. Кам'яні скульптури відтепер не лише уявна фантазія, а реальна дійсність для кожного із нас. Оздоблення ландшафту скульптурами чи прикраса вашого будинку від сьогодні - це ваші ініціативи, а від нас - комп’ютерне створення фотореалістичнихзображеннь бажаних форм і свої рекомендації, щодо втілення ваших задумів.