Про каменярню

КАМЕНЯРНЯ ПАП «ДЗВІН» - це один із видів діяльності підприємства, який здійснюється на підставі СПЕЦІАЛЬНОГО ДОЗВОЛУ на користування надрами № 6339 виданого 26 квітня 2019 року Державною службою геології та надр України.

Даним документом підприємству надано дозвіл на видобування пісковиків, придатних для видобутку блоків та виробництва плит і облицювальних виробів із них, а також виробництва щебеню будівельного та каменю побутового.

КАМЕНЯРНЯ ПАП «Дзвін» -це новочасна сукупність видобування і обробки каменю пісковику, яка об’єднує дві локації об‘єктів:

 • родовище пісковику «Перейма»,
 • завод по виготовленню виробів із каменю пісковику.

Завод по виготовленню виробів із каменю пісковику

 

Завод по виготовленню виробів із каменю пісковику  у с. Косів Чорткіського району Тернопільської області - це новозбудоване приміщення, спеціально під проект «КАМЕНЯРНЯ» з сертифікованим  новітнім обладнанням європейських компаній:

 • мультидисковий центрNT-100 + SMкомпанії SIMEC;
 • станок для окантовки і різьблення виробів М 960 5-ти осьовий центр компанії PEDRINI;
 • тросові обрізні станкиKXL-1800, KXL-1500 компанії XINDA;
 • станки для обробки торцевих поверхоньTC-6;
 • станки для фрезування;
 • 3D станок 1220;
 • Станок для різки балясин CB-2, фаски (5мм), соломки.

Це (сертифіковане) обладнання забезпечує високу якість різного виду продукції  з доступними для замовників цінами.

КАМЕНЯРНЯ у всеозброєнні, як матеріалами так і обладнанням, має  доступні умови і широкі можливості для надання різного виду обслуговування.

Спеціалісти і працівники КАМЕНЯРНІ готові втілити в життя будь-яке ваше замовлення, задум, бажання і запропонувати на вибір ще свої варіанти.

КАМЕНЯРНЯ пропонує різні види послуг та продукції, як готової, так і під замовлення.

Родовище «Перейма»

Якість нашої продукції ґрунтується на добротності вихідного матеріалу - КАМЕНЮ ПІСКОВИКУ з РОДОВИЩА «ПЕРЕЙМА», який є осадовою гірською породою, сформованою власне з піску, зернистою і зцементованою глинистими, кременистими і іншими мінеральними вкрапленнями. Це матеріал, створений самою природою, який виразно поєднує в собі всі дані, відповідні  преміум-класу: екологічна чистота, міцність на стиск, морозостійкість, водопроникність і водопоглинання, стійкість до хімічних речовин, стираність і щільність, нескладність у роботі, комбінованість у застосуванні і, найсуттєвіше, - довговічність.

Наш камінь пройшов повний етап перевірок, отримав Сертифікат відповідності, Паспорт радіаційної якості, які засвідчують його природність, якість і екологічну чистоту.

РОДОВИЩЕ ПІСКОВИКУ «ПЕРЕЙМА»  розташоване на відстані 1,5 км від села Звиняч Чортківського району Тернопільської області.

Значимість місцезнаходження в тому, що неподалеку протікає річка Перейма, права притока Серету, лівої притоки Дністра басейну Чорного моря.

До кар’єру є зручний під’їзд, що важливо в організації виробничої діяльності, як і спосіб видобування каменю - поверхневий.  Це відкритий спосіб добування розкривними уступами, який сприяє уникненню поширення тріщин та сколів на поверхні і всередині природного каменю, і не несе шкоди навколишньому середовищу. Цілком не практикується використання методу вибуху, який негативно позначається на якості породи.

Розроблення родовища здійснюється гусеничним екскаватором Liebherr 974 з об’ємом ковша 5 м3, перевезення каменю – автомобілями КРАЗ-256.

У родовищі є поклади каменю сірого, червоного та сіро-червоного кольорів, звичних пісковикам. А саме забарвлення змінюється в діапазоні, на всяк смак замовників, від червонувато-червоного, до світло-сірого зі слабенькими відтінками жовтого, як чистого, так із візерунками кольорів,  віками роблених унікальними витворами природи. А в поєднанні із фізико-технічними, екстер’єрно-естетичними показниками і професійністю працівників, до послуг поціновувачів старини - необмежене задоволення всіх запитів і смакових художніх вподобань.

Каменева історія сягає глибини віків і ним же - перевірена і стверджена. Піраміди, склепи, монументи, замки, палаци, садиби, храми - тому свідчення і поштовх до переконання, що, дивлячись у глибінь віків, варто зосередитися на камені, як матеріалі, і виробах з нього. Бо довічність, унікальність у комбінуванні, екологічна чистота і міцність давно зарахували  його до матеріалів преміум-класу!

Дозвільна документація

 

ПАП «Дзвін» має розроблену та затверджену дозвільну документацію, а саме:

 1. Звіт про запаси корисних копалин, затверджений Протоколом №4369 виданим 04 травня 2018 року Державною комісією по запасам України
 2. Звіт про оцінку впливу на довкілля планової діяльності ПАП «Дзвін» щодо видобування пісковику на родовищі «Перейма» розташованого на території Звиняцької сільської ради Чортківського району Тернопільської області, погоджений Висновком з оцінки впливу на довкілля № 04/339-201810101905/1 виданого 25 лютого 2019 року Управлінням екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації
 3. Проекту розробки та рекультивації родовища «Перейма» у Чортківському районі Тернопільської області погоджений Державною службою геології та надр України
 4. Акт передачі розвіданого родовища «Перейма» для промислового вивчення у 2019 року.
 5. Акт про надання гірничого відводу № 3483 виданий 05 липня 2019 року Державною службою України з питань праці
 6. Паспорт радіаційної якості на сировину та плитку тротуарну.
 7. Сертифікат відповідності